بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  یکی از مهم ترین مراحل دیتیلینگ خودرو، رسیدگی به ظاهر و بدنه خودرو است. واکس و پولیش بدنه خودرو از دیرباز یکی از حرفه های صنعت تعمیرگاهی و نگهداری خودرو بوده است. امروزه این صنعت به هنر تبدیل شده و استفاده از مواد و وسایل مناسب در این کار در نتیجه کار تاثیرگذار است.
  دقت داشته باشید که عوامل محیطی و جوی موجود در کلان شهرها، تصادفات و ناملایمتی های موجود در سطح شهر و مخصوصا کارواش های غیر حرفه ای در ایران، خط و خش های ایجاد شده روی بدنه خودرو عمیق و گاهی غیر قابل رفع است.
  پولیش زبر لایه بردار یکی از محصولات در دسترس پولیشکارها بوده که با استفاده از آن با قدرت لایه برداری متفاوت از روی رنگ بدنه خودرو لایه برداری کرده و سطحی صاف و بدون خط و خش را ایجاد می کنند. تنوع پولیش زبر لایه بردار بسیار زیاد است و اغلب با شماره درج شده روی آن زبری مواد مصرفی و قدرت لایه برداری پولیش مشخص می شود. در این متن به برخی از خصوصیات فیزیکی پولیش لایه بردار زبر که در دیتیلینگ خودرو بسیار اهمیت دارد، اشاره می شود:
  از بارزترین خصوصیات پولیش زبر لایه بردار می توان به پایه آب بودن آن اشاره کرد؛ بدین معنی که مواد اصلی و اولیه تولید پولیش آب است و از مواد نفتی برای تولید این محصول استفاده نشده است. پولیش زبر لایه بردارِ پایه آب به آسانی از روی بدنه پاک می شود و پولیشکار نیاز به اعمال نیرو ندارد و راحتی در کار با این نوع پولیش کاملا مشهود است.
  پولیش زبر لایه بردار مناسب پولیشی است که در حین کار به اطراف سطح کار پاشیده نشده و قابل کنترل باشد. بدین معنی که مواد لایه بردار در نقاط مورد نظر پولیشکار متمرکز باشد و قدرت لایه برداری بالایی را ایجاد کند. از ویژگی های یک پولیش مناسب در دیتیلینگ خودرو می توان به نتیجه نهایی بعد از پاک کردن پولیش اشاره کرد.
  گرد حاصل از سایش بدنه خودرو از معضلات پولیش های نامرغوب است و طبیعتا گرد کمِ حاصل از عملیات پولیشکاری از محاسن محصولات با کیفیت است.
  عدم استفاده از ترکیبات سیلیکونی و پر کننده در تولید پولیش زبر لایه بردار می تواند در کیفیت کار تاثیر بسیاری داشته باشد. به اصطلاح پولیش فیلردار یا پر کننده داخل خط و خش را پر کرده و پس از شست و شوی خودرو مواد از داخل خط های روی بدنه پاک شده و مجدد نمایان می شود.

  پایه آب بودن پولیش باعث کم شدن بوی پولیش هم می شود. عدم داشتن بو (مانند بوی مشتقات نفتی) می تواند ملاک پایه آب بودن یک پولیش زبر لایه بردار مناسب باشد.
  در آخر این را بدانید که پولیش زبر لایه بردار مناسب برای هر دو مدل دستگاه پولیشر روتاری و پولیشر اوربیتال به کاربر در انجام عملیات پولیشکاری بسیار کمک کرده و کاهش مصرف مواد را به همراه دارد.
  با آرزوی موفقیت برای تمامی همکاران دیتیلینگ کار در انتخاب معتبر ترین پولیش لایه بردار

  نظرات
  25/01/1400 12:09 ب.ظ
  1
  نظر