بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  بدون شک یکی از مهمترین مراحل دیتیلینگ خودرو رسیدگی به ظاهر و بدنه خودرو می باشد. واکس و پولیش بدنه خودرو از دیرباز یکی از حرفه های صنعت تعمیرگاهی و نگهداری خودرو بوده و می باشد. امروزه این صنعت به هنر تبدیل شده و استفاده از مواد و وسایل مناسب در این کار بسیار در نتیجه کار مهم می باشد.

  با توجه به عوامل محیطی و جوی موجود در کلان شهرها، با توجه به تصادفات و ناملایمتی های موجود در سطح شهر و مخصوصا کارواشهای غیر حرفه ای در ایران، خط و خشهای ایجاد شده روی بدنه خودرو عمیق و گاهی غیر قابل رفع می باشد.

  پولیش زبر لایه بردار یکی از محصولات دردسترس پولیشکارها بوده که با استفاده از این محصول با قدرت لایه برداری متفاوت از روی رنگ بدنه خودرو لایه برداری نموده و سطحی صاف و بدون خط و خش را ایجاد مینمایند. تنوع پولیش زبر لایه بردار بسیار می باشد که اغلب با شماره درج شده روی آن زبری مواد مصرفی و قدرت لایه برداری پولیش مشخص میشود. در این متن به برخی از خصوصیات فیزیکی پولیش لایه بردار زبر که در دیتیلینگ خودرو اهمیت دارد اشاره میشود.

  از بارز ترین خصوصیات پولیش زبر لایه بردار میتوان به پایه آب بودن آن اشاره کرد، بدین معنی که مواد اصلی و اولیه تولید پولیش آب میباشد و از مواد نفتی برای تولید آن استفاده نشده است. پولیش زبر پایه آب به آسانی از روی بدنه پاک می شود و پولیشکار نیاز به اعمال نیرو ندارد و راحتی در کار با این نوع پولیش مشهود است.

  پولیش زبر مناسب پولیشی است که در حین کار به اطراف سطح کار پاشیده نشده و قابل کنترل باشد. بدین معنی که مواد لایه بردار در نقاط مورد نظر پولیشکار متمرکز باشد و قدرت لایه برداری بالایی را ایجاد نماید. از ویژگیهای یک پولیش مناسب در دیتیلینگ میتوان به نتیجه نهایی بعد از پاک کردن پولیش اشاره نمود.

  گرد حاصل از سایش بدنه خودرو از معضلات پولیش های نامرغوب می باشد. گرده کم حاصل از عملیات پولیشکاری از محاسن محصولات با کیفیت می باشد.

  عدم استفاده از ترکیبات سیلیکون و پر کننده در تولید پولیش زبر میتواند در کیفیت کار تاثیر بسیاری داشته باشد. به اصطلاح پولیش فیلر دار یا پر کننده داخل خط و خش را پر نموده و پس از شستشوی خودرو مواد از داخل خط های روی بدنه پاک شده و مجدد نمایان می شود.

  پایه آب بودن پولیش باعث کم شدن بوی پولیش میشود. عدم داشتن بو مانند مشتقات نفتی میتواند ملاک پایه آب بودن یک پولیش نیز باشد.

  و در آخر، پولیش مناسب برای هر دو مدل دستگاه پولیشر روتاری و پولیشر اوربیتال به کاربر در انجام عملیات پولیشکاری بسیار کمک نموده و کاهش مصرف مواد را نیز به همراه دارد.

  با آرزوی موفقیت برای تمامی همکاران دیتیلینگ کار در انتخاب معتبر ترین پولیش لایه بردار

  نظر