بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  دوره آموزش آنلاین مانیاک لاین مفرا

  شنبه, 10 اردیبهشت 1401

  به استحضار کلیه همراهان عزیز میرساند با توجه به اخذ امتیاز برای واردات گروه جدیدی از محصولات دیتیلینگ بنام مانیاک لاین MANIAC LINE از برند مفرا توسط نماینده ایران، بدینوسیله برای ارایه محصولات و آشنایی بیشتر با مشخصات فنی از شما برای شرکت در دوره آموزش آنلاین و اخذ مجوز و تاییدیه (سرتیفیکیت) بین المللی از سوی شرکت مفرا به صورت مستقیم و به زبان انگلیسی دعوت به عمل می آورد.

  پس از مطالعه این مطالب و با مراجعه به لینک زیر، شما امکان ثبت نام و گذراندن 15 دوره آموزشی جداگانه یا COURSES در مورد محصولات مانیاک لاین را خواهید داشت که افتخاری برای این مجموعه می باشد.

  برای ثبت نام در این دوره، روی کلمه Register در لینک ارایه شده زیر این صفحه اقدام نمایید. به صحیح بود نام خود به انگلیسی دقت نمایید.

  پس از طی هر دوره آموزشی، برای هر محصول به صورت جداگانه تاییدیه آموزش صادر می شود که با کیو آر کد QRcode اختصاصی با نام شما قابل ردیابی در تمام دنیا خواهد بود. لذا خواهشمند است نسبت به درج صحیح نام و نام خانوادگی به لاتین در مرحله ثبت نام با دقت اقدام نمایید.

  هر دوره آموزشی برای هر محصول از 4 بخش تشکیل شده است:

  1- معرفی و ارایه مشخصات فنی محصول به صورت کامل، در این بخش تمام مشخصات فنی محصولات با جزئیات ارایه شده است و روی نکات با اهمیت در محصولات تاکید صورت گرفته است. با توجه به انگلیسی بودن متن این بخش، امکان استفاده از ترجمه کننده گوگل برای برگرداندن زبان آن به فارسی مقدور می باشد. همچنین در صورت تمایل، شما می توانید به لینک هر محصول در همین پیج به آدرس Maniac-line مراجعه و از توضیحات به زبان فارسی بهره ببرید.

  2- در بخش دوم، ارایه فیلم آموزشی و نحوه استفاده از محصول و متن انگلیسی مطالبی که در فیلم بیان می شود موجود می باشد. برای مشاهده این فیلم به فیلتر شکن نیاز می باشد.

  در صورت نیاز به ترجمه متن این فیلم، امکان استفاده از مترجم گوگلی و برگرداندن به زبان فارسی با کپی کردن متن وجود خواهد داشت. لینک مترجم گوگل

  3- در بخش سوم، نکات کلیدی و قابل توجه محصول به صورت تفکیک ارایه شده است. این بخش برای پاسخ گویی به پرسشنامه مورد اهمیت خواهد بود. در این بخش نیز زمان کافی برای ترجمه کردن متن در گوگل مهیا می باشد.

  4- در نهایت و در بخش آخر، آزمون چند گزینه ای برای تایید آموزش برگزار خواهد شد و اخذ سرتیفیکیت در صورت پاسخ گویی صحیح به 100% پرسش ها مقدور می باشد. پرسشنامه بصورت گزینه ای است و سوالات در قالب دو مدل طراحی شده است. مدل اول پرسش هایی با دو گزینه می باشند که انتخاب یکی از دو گزینه می تواند جواب صحیح باشد. مدل دوم، پاسخ پرسش بیش از دو گزینه بوده که جواب صحیح می تواند با انتخاب یک گزینه یا تعداد بیشتری از گزینه ها مهیا شود. برای پاسخ به هر گزینه 1 دقیقه فرصت در اختیار شرکت کنندگان می باشد. لذا برای ترجمه این بخش نیاز به سرعت عمل خواهد بود.

  شایان ذکر است به دلیل بین المللی بودن این مدرک، کلیه محتوای آموزشی به زبان انگلیسی بوده و تسلط نسبی به این زبان لازم می باشد. امکان استفاده از مترجم گوگل نیز می باشد ولی محدودیت زمانی برای هر بخش مخصوصا بخش آخر یعنی آزمون بسیار مهم خواهد بود. در صورت تمایل به آشنایی فنی با محصولات قبل از آزمون، امکان مشاهده هر محصول به فارسی در لینک Maniac Line برای شما مهیا شده است.

  و در پایان، ضمن سپاس فراوان بابت همراهی همیشگی شما عزیزان، در صورت گذراندن هر دوره از آموزش با موفقیت و ارایه گواهی آموزش، میزان تخفیف بیشتر از استاندارد روی آن محصول تقدیم می گردد. در صورت اخذ تمام 15 سرتیفیکیت آموزش آنلاین، یک عدد سرتیفیکیت کلی از طرف شرکت تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد.

  برای ورود به لینک آموزش آنلاین مانیاک لاین مفرا، روی این متن کلیک نمایید.

  در صورت داشتن هر گونه پرسش و یا نظر، زیر همین صفحه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  این دوره کاملا رایگان می باشد.

  نظرات
  مدرک
  15/01/1402 01:43 ب.ظ

  با سلام
  مدرک فیزیکی صادر می‌شود یا نه

  سلام
  29/04/1402 06:20 ب.ظ

  من همه سرتیفیکیت های سایت مانیاک رو گرفتم.

  نظر خود را درج نمایید