بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  فراخوان ساخت كليپ از محصولات مفرا و لابوكاسمتيكا

  پنجشنبه, 16 اردیبهشت 1400

  فراخوان ساخت كليپ از محصولات مراقبتی خودرو برند مفرا و مواد ديتيلينگ حرفه ای لابوكاسمتيكا و محصولات ورک استاف

  پس از 12 سال فعاليت در زمينه ارايه محصولات كمپانی مفرا در ايران، و همراهي هميشگی شما در معرفي و نشان دادن روش صحيح مصرف اين محصولات در شبكه های مجازی، به منظور تقدير از شما عزيزان بر آن شديم تا فراخوانی برای به اشتراک گذاشتن و رای دادن به آثار شما در صفحه رسمی اينستاگرام مفرا ايران (Mafra.Iran) برگزار نماييم.

  هدف از اين فراخوان به نمايش درآوردن خلاقيت و ارائه فنی روش استفاده محصولات و نيز تبليغ متقابل در صنعت ديتيلينگ و مراقبت خودرو می باشد، لذا با همراهي صورت گرفته، ارزش افزوده ايجاد شده و در نهایت باعث ارتقاء فرهنگ ديتيلينگ و مراقبت بيشتر از خودرو در ايران خواهد شد.

  در انتهای اين فراخوان، جوايزی هر چند ناقابل به نفرات اول تا سوم كه به انتخاب مخاطبين در صفحه اينستاگرام مفرا ايران و بر اساس رای ايشان در مدت زمان معين صورت خواهد گرفت، و 3 جایزه به انتخاب صفحه مفرا ایران تقديم مي شود.

   

  شرايط شركت در فراخوان:

  تهيه كليپ با مضمون معرفی، نشان دادن روش استفاده و يا تاثير قبل و بعد از مصرف محصولات مفرا و لابوكاسمتيكا روی خودرو با حداكثر زمان 60 ثانيه بصورت ويرايش شده و قابل بارگذاری در صفحات اينستاگرام بوده و آخرين مهلت ارسال آثار تا پايان روز جمعه مورخ 7 خرداد 1400 می باشد. روش ارسال آثار از طريق شبكه واتس اپ به شماره 09128127929 خواهد بود.

  آثار ارسالی از تاريخ 10 الی 20 خرداد بر اساس نتايج قرعه كشی ، بارگذاری شده و آخرين زمان اخذ رای ساعت 24 دوشنبه مورخ 31 خرداد می باشد.

   

  مقررات شركت در فراخوان و ساخت كليپ:

  1. رويت محصولات مفرا و لابوكاسمتيكا در تصاوير با رعايت شئونات و عرف جامعه الزامی است. در انتخاب نوع محصول هيچ محدوديتی وجود ندارد.
  2. تصاوير بايد توسط شركت كننده تهيه و فيلم برداری و اديت شده و هر گونه كپی برداری ممنوع می باشد.
  3. استفاده مستقيم و غير مستقيم از برندهای تجاری ديگر و يا رقابت و مقايسه آنها در كليپ پسنديده و مجاز نيست و لطفا فقط به محصولات مفرا و لابوكاسمتيكا در كليپ اشاره شود.
  4. استفاده از نام تجاری، علامت تجاری و يا آدرس و مشخصات صفحه شركت كننده كه ميتواند شامل مراكز ديتيلينگ خودرو، كارواش ها، مصرف كنندگان شخصي و فروشندگان و نمايندگان محصولات باشند در كليپ مجاز و باعث افتخار است.
  5. رعايت نكات فنی صحيح و مطالب اصولی در ساخت كليپ می تواند بار آموزشی داشته باشد و به اهداف اصلی در راستای فرهنگ سازی كمک نمايد.
  6. لطفا زمان كليپ حداكثر 60 ثانيه باشد، در غير اينصورت هنگام پست كردن در صفحات اينستاگرام بريده می شود. هر شركت كننده امكان ارسال و شركت با بيش از يك كليپ را دارد ولی هر كليپ بصورت جداگانه ارزيابی مي شود.
  7. استفاده از دوربين هاي معمولی موبايل و اديت كليپ با اپ های رايج بهترين روش برای شركت در اين فراخوان بوده و خلاقيت باعث ايجاد هيجان خواهد شد، زيبا سازی كليپ فراموش نشود.

   

  شرايط ارزيابی و جوايز برندگان:

  پس ازپايان مهلت ارسال آثار در تاريخ 7 خرداد ماه، بر اساس قرعه كشی آثار منتخب از تاريخ 10 الي 20 خرداد در صفحه اينستاگرام مفرا ايران بصورت پست منتشر می شوند و بر مبنای تعداد كامنت نفرات منتخب اول تا سوم در هفته اول تير ماه معرفی مي گردند. اخرين زمان اخذ رای 31 خرداد 1400 خواهد بود.

  نوع كامنت اهميتی ندارد و فقط تعداد كامنت غير تكراری برای هر كليپ شمارش و مبنای برنده شدن خواهد بود.

  لينك جايزه كليپ اول (یا کد هدیه به همین مبلغ برای خرید از محصولات)

  لينك جايزه كليپ دوم (یا کد هدیه به همین مبلغ برای خرید از محصولات)

  لينك جايزه كليپ سوم (یا کد هدیه به همین مبلغ برای خرید از محصولات)

  و به 3 اثر انتخاب از طرف گروه مفرا، 3 جايزه اهدا (یا کد هدیه به همین مبلغ برای خرید از محصولات) می شود.

  براي مشاهده نمونه برخی كارهای به لينك آپارات مفرا ايران مراجعه نماييد.

   

   

   

   

  نظرات
  رقابت
  18/02/1400 04:19 ب.ظ

  بسیار ایده ی زیبا و منحصر به فردی است. موفق باشید

  هم افزایی
  18/02/1400 04:32 ب.ظ

  خیلی خوبه و همه بیشتر با برندها آشنا میشن

  همکاری پایاپای
  01/03/1400 09:07 ب.ظ

  بسیار ایده نو و جالب
  امیدوارم همه دوستان همکاری کنند

  نظر خود را درج نمایید