بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  مزایای استفاده از برس دیتیلینگ

  مزایای استفاده از برس دیتیلینگ

  مزایای استفاده از برس در دیتیلینگ خودرو چیست؟ و در کجا میتوان از برس دیتیلینگ استفاده کرد؟

  دیتیلینگ خودرو امروزه به عنوان هنری نو در بازار نظافت و نگهداری خودرو بیان میشود. این صنعت فارغ از بحث کارواش و صفرشویی خودرو به جزییات نظافت و نگهداری خودرو با دیدی وسیع و حرفه ای نگاه میکند و موارد بسیاری را در بر می گیرد. با توجه به افزایش نرخ خودرو و بالاتر رفتن هزینه برای داشتن خودرویی مناسب، مالکین خودرو به نگهداری آن اهمیت بیشتری نسبت به قبل میدهند.

  موضوع بحث این بلاگ معرفی مزایای استفاده از برس های دیتیلینگ و کاربرد آنها در نظافت خودرو و حتی خارج از صنعت خودرو میباشد.

  آسیب نرساندن به خودرو در حین نظافت و دیتیلینگ یکی از اصول اولیه این صنعت است. رفتار با قطعات حساس مانند داشبورد و داخل درب خودرو، بدنه و رینگ خودرو و حتی چرم صندلی برای یک دیتیلینگ حرفه ای اهمیت بسیاری دارد. برس دیتیلینگ و نظافت خودرو با سختی و سایز متفاوت برای کار در نقاط مختلف خودرو معرفی و بکار میرود. همچنین استفاده برس دیتیلینگ برای دسترسی بیشتر به نقاط کور داخل خودرو و حتی بدنه کار را برای کاربران آسانتر می نماید.

  مزیت متفاوت بودن جنس این دسته از برسها مانند میزان سختی و حساسیت این محصولات به مواد شیمیایی میتواند در انتخاب این محصول اهمیت داشته باشد. همچنین سایز این برس ها میتواند برای استفاده در نقاط مختلف داخل و بدنه خودرو اهمیت داشته باشد.

  بعنوان مثال برند Work Stuff که یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده برس دیتیلینگ از کشور لهستان میباشد. چهار سایز 16، 24، 30 و 40 میلی متر موجود است که سایز بیانگر قطر آن میباشد. سایز برس 16 میلی متر برای نظافت داخل خودرو و نقاطی با ظرافت زیاد مانند کناره کلید بالابر شیشه و یا دور ساعت یا نمایشگر سیستم صوتی می باشد.

  برس سایز 24 میلی متر اصولا برای نظافت نقاط داخلی و خارجی با حساسیت کمتر استفاده میشود مانند دسته دنده و کنسول میان خودرو و یا لوگوی خودرو و شبکه جلو پنجره خودرو که نیاز به ظرافت دارد.

  برس سایز 30 میلی متر یکی از پر کاربردترین سایزها می باشد. این سایز بیشتر برای سطوحی وسیعتر مانند درب خودرو و جلو داشبورد، داخل درب باک بنزین، کنسول و صندلی خودرو و همچنین شبکه رینگ های اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد.

  برس سایز 40 میلی متر که قطورترین سایز است بیشتر برای نظافت خارج خودرو و نقاطی با وسعت بیشتر مانند رینگ خودرو، موتور خودرو، داخل و خارج اگزوز خودرو و کالیپر ترمز مورد استفاده قرار می گیرد.

  برای آشنایی بیشتر با کارکرد برس های دیتیلینگ خودرو میتوانید به عکسهای فوق مراجعه نمایید.

  و در آخر نوع برس و ضخامت آن مطرح می باشد. نرمی برس معیاری برای عدم آسیب رساندن به نقاط حساس خودرو در نظر گرفته میشود و طبیعتا در نقاطی با حساسیت کمتر مانند موتور و رینگ خودرو از برسهای ضخیم استفاده میشود. شایان ذکر است جنس برس و عدم حساسیت آن به مواد شوینده قوی نیز در انتخاب برس اهمیت دارد.

  برای آشنایی بیشتر با تنوع و قیمت برسها لینک برس های دیتیلینگ را مشاهده فرمایید.

   

  نظرات
  25/01/1400 12:09 ب.ظ
  1
  نظر