بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    سه شنبه, 4 اردیبهشت 1403 11:28:35 ب.ظ

اجرا سرامیک بدنه را توصیه میکنید؟ تجربه ای مثبت یا منفی در این مورد داشتید؟

4 سال قبل
    #12 نقل قول
    سرامیک بدنه یکی از راهای مراقبت از رنگ خودرو است، ولی نوع مواد بکار رفته سرامیک و اجرا سرامیک بدنه در کیفیت خیلی موثر است. همچنین نگهداری بعد از اجرا سرامیک نیز به طول عمر آن کمک میکند.
    2
    4 سال قبل
    #13 نقل قول
    من ٤ سال پيش كه تازه تو ايران سراميك اومده بود روى ماشينم اجرا كردم بد نبود ولى الان شنيدم سراميك جديد و نسل جديد هم براقتره هم مقاومتر
    2
    4 سال قبل
    #16 نقل قول
    ترکیب و درصد مواد بکار رفته در نانو کوتینگ و نحوه اجرا آن، بر کیفیت و رضایت مشتری تاثیر بسیاری داره. متاسفانه عدم اطلاع کافی اجرا کننده از  ویژگی های پوشش نانو، موجب نارضایتی و انتظار اشتباه مشتری از عملکرد کوتینگ میشه.
    1
    4 سال قبل
    #21 نقل قول
    سرامیک بدنه از نظر کیفی و شفافیت و براقیت برای بدنه خودرو مناسب می باشد.
    1
    4 سال قبل
    #42 نقل قول
    امروز تو يكى از شبكه هاى ماهواره تبليغ سراميك بدنه رو ديدم با ٣٠٠ تومن ميشد پك كامل رو خريد، اخه نانو سراميك با اين قيمت نانو هست واقعا؟ 😂😂😂 واكس بدنه خوب رو هم با اين قيمت نميدن الان
    1
    4 سال قبل
    #44 نقل قول
    سرامیک بدنه رو رو ماشینم تجربه نکردم ولی بعضی از دوستانم رو ماشیناشون سرامیک رو اجرا کردن که عالی بود البته جای معتبری برده بودن
    0
    4 سال قبل
    #51 نقل قول
    من تجربه سراميك بدنه و سراميك شيشه رو داشتم، با اون چيزى كه براى سراميك بدنه توتبليغات ميبينين فرق داره ولى تاثير سراميك رو هم خوب ميشه ديد و بى تاثير نيست. هم ديرتر كثيف و زودتر تميز ميشه هم هميشه اينگار واكس داره ماشين
    0
    4 سال قبل
    #55 نقل قول
    سلام اجرای سرامیک اگر با برند خوب و اجرا کننده خوب زده شود نتیجه ی عالی خواهد داد
    0
    4 سال قبل
    #56 نقل قول
    با سلام.بله ۱۰۰٪ به دلیل جلو گیری از آفتاب سوختگی و جلوگیری از سوختن رنگ ناشی از فضولات پرنده،باران اسیدی،خط و خش های ناشی از دکمه شلوار و شاخ و برگ درختان،چرک مرد شدن ماشین مخصوصا در این آب و هوای امروزه و از همه مهمتر صرفه جویی در هزینه کارواش.بسیار عالی و به دلیل سرامیک و کوتینگ های بسیار خوب،محصول مفرارو از نظر شاین و دوام پیشنهاد میکنم.
    0
    4 سال قبل
    #57 نقل قول
    به نظر من اولا سرامیک مهم تر از اجرا زیر سازی و کات مناسب و اگر درست و حرفه ای نگهداری بشه واقعا تاثیر داره چون بعضی خش ها که روی کلر میافته گاها با پولیش پاک نشده و حتما باید سنباده زد و سرامیک علاوه بر آبگریز بودن به جلوگیری از ایجاد اینجور خش ها روی کلر کمک میکنه اما به نظر من برای شفافیت سرامیک گزینه ی مناسبی نیست و صرفا برای آبگریز شدن و محافظت نسبی از کلر مفیده
    0