بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    جمعه, 10 فروردین 1403 11:05:09 ق.ظ

تاثیر استفاده اکتان بنزین

4 سال قبل
    #6 نقل قول
    یکی از متداول ترین مکملهای خودرو، مکمل اکتان بنزین می باشد. بنظر من استفاده ازین محصول و تاثیر آن رابطه مستقیم با کیفیت محصول استفاده شده دارد. برخی موارد غیر اصل و تقلبی نه اینکه تاثیری ندارد بلکه باعث ایجاد آسیب به خودرو نیز میشود.
    با توجه به نوع اکتان و اصل بودن آن میتواند احتراق را بهتر کرده و مصرف بنزین را کاهش داده و موتور نرم تر کار کند.
    1
    4 سال قبل
    #7 نقل قول
    بله اكتان تاثير داره ولى بايد از جاى معتبر و برند خوب خريد، من گاهى اكتان مريزم در هفته دو خونه كمتر بنزين مصرف ميكنم و موتور نرم و شتابم بيشتره
    1
    4 سال قبل
    #8 نقل قول
    در اینکه مکمل اکتان تاثیر بسیار مثبتی دارد شکی نیست ، اما با استفاده از محصولات تقلبی نه تنها تاثیر مثبتی وجود ندارد بلکه موتور خودرو به شدت آسیب جدی می بیند که باعث هزینه های بسیار برای صاحب آن خواهد شد.
    پس برای جلوگیری از این موضوع فقط میتوان به شرکتهای معتبر اعتماد نمود و با خیال راحت از محصولاتشان استفاده کرد مثل شرکت جنرال تولز که شرکتی معتبر و خوش نام در زمینه خودرو می باشد.
    1
    4 سال قبل
    #9 نقل قول
    اكتان خوبش خوبه 😂 بدش بده 😂
    2
    4 سال قبل
    #11 نقل قول
    من تجربه خوبى از اكتان بنزين دارم با برند آلمانى وورث ولى اين روزها خيلى گرون شده يه برند اكتان جديد پيدا كردم اونم كاملا مثه وورث هست و ارزونتر، مصرف بنزين رو پايين مياره و موتور بهتر كار ميكنه
    2
    4 سال قبل
    #17 نقل قول
    دما، ارتفاع، میزان رطوبت بر عدد اکتان تغییر شرایط محیطی ، باعث بالا و یا پایین رفتن اکتان بنزین می‌شود. برای همین استفاده در شهرهای که تغییرات دما در آن زیاد هستش استفاده اکتان مناسب به نظر می رسه تا با ریختن اکتان عدد اکتان بنزین رو به بالای 90 برسونه
    1
    4 سال قبل
    #18 نقل قول
    اکتان بنزین خیلی خوبه مخصوصا واسه سربالایی ها و افرود سواری مکمل اکتان که میریزی تو بنزین ماشین جون میگیره
    2
    4 سال قبل
    #22 نقل قول
    استفاده از مکمل اکتان برای ماشین وارداتی ضروری است.
    2
    4 سال قبل
    #23 نقل قول
    2
    4 سال قبل
    #24 نقل قول
    2