بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    جمعه, 7 اردیبهشت 1403 02:44:28 ب.ظ

خصوصیات مورد نیاز شیشه شوی مخزن

4 سال قبل
    #34 نقل قول
    با توجه به تنوع مایع شیشه شوی داخل مخزن در بازار، چه خصوصیاتی برای یک شیشه شوی خوب در نظر دارید؟
    0
    4 سال قبل
    #39 نقل قول
    من هميشه نوع شيشه شوى مخزن خارجى ميگيرم هم قدرت بالاى تميز كنندگى داره هم كف كم كه لكه نميزاره روى شيشه
    1
    4 سال قبل
    #43 نقل قول
    شیشه شوی خوب شیشه شوریه که لک نندازه بعد شست و شو
    0
    4 سال قبل
    #45 نقل قول
    شیشه شوی:
    بهترین نوع شیشه شوی به تولیداتی گفته می شود که در آن از الکل برای بالا بردن قدرت تمیز کنندگی استفاده نشده باشد.
    لازم به ذکر است الکل موجود در شیشه شوی باعث خشک شدن تیغه برف پاک کن، خشک شدن لوله های انتقال آب از مخزن شیشه شوی تا نازل پاشش و در خصوص خودروهایی که آپشن شستشوی چراغ دارند باعث کدر شدن شیشه چراغ که از جنس پلی آمید هستند می شود.
    1
    4 سال قبل
    #48 نقل قول
    از زمانى كه شيشه شوى استفاده ميكنم لازم نيست خيلى آب بزنم و با كمى آب مخزن شيشه شوى باعث تميزى ميشه و لكه نميزاره، وورث خريدم و يه شيشه كوچك رو تو كل مخزن شيشه شوى ماشين ريختم
    0
    4 سال قبل
    #49 نقل قول
    به نظر من یک شیشه شوی خوب علاوه بر داشتن قدرت شویندگی بالا، نباید هیچ ضرری به سیستم وارد کنه چه اعم از مخزن و چه تیغه های برف پاک کن
    0
    4 سال قبل
    #53 نقل قول
    از شیشه شور کوییک کلین جواب گرفتم بنظرم خوبه چند بار باید تکرارش کنم تا به یقین برسم
    0
    4 سال قبل
    #54 نقل قول
    شیشه شوری که هم از لحاظ قیمت مناسب باشه و هم از لحاظ کیفیت. پاک کنندگی خوب  و اینکه تیغه های برف پاک کن خشک نشن یکی از مهمترین ملاک های شیشه شور خوب هستش
    0