بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    سه شنبه, 28 فروردین 1403 09:46:36 ب.ظ

آیا دما و نور را در اجرا سرامیک رعایت می کنید، تجربه خود را به اشتراک بگذارید

4 سال قبل
    #1 نقل قول
    دما و نور مناسب برای اجرا سرامیک خیلی مهم می باشد. آیا این موارد رعایت میشود؟ و بهترین تجربه برای رعایت دما و نور خود را به اشتراک بگذارید.
    1
    4 سال قبل
    #2 نقل قول
    بله به نظر بنده هم نور و دما مهم هست و بهترین دما برای انجام سرامیک دمای بین 19 تا 22 درجه سانتیگراد هست ولی در مورد نور نظرات مختلفی وجود داره که به نظر بنده بهترین نور برای اجرای سرامیک نور سفید هست
    1
    4 سال قبل
    #3 نقل قول
    با سلام. به نظره من نور و دما مناسب به اجرای درست و بی عیب پوشش نانو سرامیک خیلی کمک میکنه و البته باید بگم که مکان ایزوله و به دور از گرد و خاک هم خیلی مهم هست. نور مناسب خیلی کمک کنندست برای دیدن عیب و نقص ها حین کار کردن.
    1
    4 سال قبل
    #4 نقل قول
    با سلام. به نظره من نور و دما مناسب به اجرای درست و بی عیب پوشش نانو سرامیک خیلی کمک میکنه و البته باید بگم که مکان ایزوله و به دور از گرد و خاک هم خیلی مهم هست. نور مناسب خیلی کمک کنندست برای دیدن عیب و نقص ها حین کار کردن.
    بهترین دمای مناسب از نظره من برای اجرا پوشش نانو سرامیک بین18تا 22 درجه سانتیگراد هستش و بهتره دمای محیط و سطح ماشین رو قبل از اجرا سرامیک اندازه گیری کنیم. 🙏
    0
    4 سال قبل
    #5 نقل قول
    سلام طبق تجربه سراميك كردن بدنه خودرو از نور بسيار زياد سفيد و تابش زاويه دار استفاده شده بود كه كوچكترين لكه با ماتى رو ميشد ديد. براقيت بدنه بعد از سراميك واضح بود ولو در مورد دما در فصل پاييز كه دماى حدود ١٩ درجه بود هيچ محدوديتى وجود نداشت
    1
    4 سال قبل
    #10 نقل قول
    نور و دما تو اجرا سراميك خودرو حتما تاثير داره ولى نميدونم اينا كه ميگن سراميك بدنه و سراميك شيشه در محل دقيقا يعنى چى؟ نوع سراميك فرق داره يا اينا داغون اجرا ميةنم سراميك رو
    1