بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  معیار و میزان سختی پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو چیست و چگونه محاسبه میگردد؟
  3 معیار و میزان سختی پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو چیست و چگونه محاسبه میگردد؟
  امروزه یکی از تجاری ترین مطالبی که در مورد کیفیت پوشش نانو سرامیک بدنه مطرح میشود میزان سختی یا Hardness آن می باشد. این واحد که بعضی مواقع مورد سوءاستفاده نیز قرار میگیرد معیاری علمی و آزمایشگاهی است که برای اطلاع همکاران در صنعت دیتیلینگ خودرو به بررسی آن می پردازیم.
  مزایای استفاده از برس دیتیلینگ
  0 مزایای استفاده از برس دیتیلینگ

  مزایای استفاده از برس در دیتیلینگ خودرو چیست؟ و در کجا میتوان از برس دیتیلینگ استفاده کرد؟

   

  دیتیلینگ خودرو امروزه به عنوان هنری نو در بازار نظافت و نگهداری خودرو بیان میشود. این صنعت فارغ از بحث کارواش و صفرشویی خودرو به جزییات نظافت و نگهداری خودرو با دیدی وسیع و حرفه ای نگاه میکند و موارد بسیاری را در بر می گیرد. با توجه به افزایش نرخ خودرو و بالاتر رفتن هزینه برای داشتن خودرویی مناسب، مالکین خودرو به نگهداری آن اهمیت بیشتری نسبت به قبل میدهند.

   

  موضوع بحث این بلاگ معرفی مزایای استفاده از...

  0 خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  خصوصیات پولیش زبر لایه بردار در دیتیلینگ

  بی شک یکی از مهمترین مراحل دیتیلینگ خودرو رسیدگی به ظاهر و بدنه خودرو میباشد. واکس و پولیش بدنه خودرو از دیرباز یکی از حرفه های صنعت تعمیرگاهی و نگهداری خودرو بوده و می باشد. امروزه این صنعت به هنر تبدیل شده و استفاده از مواد و وسائل مناسب در این کار بسیار در نتیجه کار مهم می باشد.

  با توجه به عوامل محیطی و جوی موجود در کلان شهرها، با توجه به تصادفات و ناملایمتی های موجود در سطح شهر و مخصوصا کارواشهای غیر حرفه ای در ایران، خط و خشهای ایجاد شده بروی بدنه...

  نانو سرامیک بدنه Blindo برند مفرا
  0 نانو سرامیک بدنه Blindo برند مفرا

   

  با سلام خدمت کلیه همراهان و دیتیلینگ کارهای حرفه ای و مجریان نانو سرامیک بدنه

   

  یکی از محصولات جدید خانواده مفرا و لاین Labocosmetica که بصورت محدود در اختیار مجریان حرفه ای نانو سرامیک قرار گرفته، پکBlindo و HPC با متعلقات مناسب اجرا بوده است. با توجه به خصوصیات این پک نانو سرامیک بدنه خودرو و سختی محصول Blindo در اجرا، نکاتی بسیار مهمی بشرح زیر خدمتتان ارایه می گردد.

   

  بدون شک این پک نانو سرامیک در اختیار دوستانی قرار گرفته است که به عنوان یک دیتیلینگ کار حرفه ای در ایران مشغول به فعالی...

  پوشش نانو سرامیک بدنه
  0 پوشش نانو سرامیک بدنه

  پوشش نانو سرامیک بدنه و شیشه خودرو

  امروزه یکی از پرطرفدار ترین سرویسهای دیتیلینگ خودرو در جهان و مخصوصا در ایران، انجام پوشش نانو سرامیک بدنه و شیشه خودرو یا به زبان ساده تر سرامیک خودرو می باشد. پوشش نانو سرامیک خودرو که به عنوان یک سرویس لوکس تبلیغ و ارایه میشود، انتظارات بعضا درست و نادرستی را برای مشتریان این محصول ایجاد نموده است. در این متن سعی میشود به توضیح کامل این محصول و برخی خصوصیا آن پرداخته شود.

  بطور عام، پوشش نانو سرامیک بدنه محصولی با تکنولژی نانو می باشد. لایه ای بسیار نازک که...

  آرشیو وبلاگ