بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  نانو سرامیک بدنه Blindo برند مفرا

  نانو سرامیک بدنه Blindo برند مفرا

   

  با سلام خدمت کلیه همراهان و دیتیلینگ کارهای حرفه ای و مجریان نانو سرامیک بدنه

  یکی از محصولات جدید خانواده مفرا و لاین Labocosmetica که بصورت محدود در اختیار مجریان حرفه ای نانو سرامیک قرار گرفته، پکBlindo و HPC با متعلقات مناسب اجرا بوده است. با توجه به خصوصیات این پک نانو سرامیک بدنه خودرو و سختی محصول Blindo در اجرا، نکات بسیار مهمی بشرح زیر خدمتتان ارایه می گردد.

  بدون شک این پک نانو سرامیک در اختیار دوستانی قرار گرفته است که به عنوان یک دیتیلینگ کار حرفه ای در ایران مشغول به فعالیت می باشد و پیشاپیش از تکرار برخی نکات سطحی در برابر اساتید پوزش می خواهیم.

   

  1- دمای مناسب برای اجرای نانو سرامیک Blindo در محیط آماده به کار و نور مناسب بین 19 الی 22 درجه سانتی گراد می باشد. بدیهی است رعایت دمای اجرا نانو سرامیک زمان بیشتری را برای مجریان برای جمع کردن مواد از روی بدنه میسر میسازد.

  2- پد آغشته به نانو سرامیک Blindo را حداکثر در یک رفت و برگشت روی بدنه اجرا نمایید. تعداد دفعات مالش پد آغشته روی بدنه حداکثر 2 بار یا یک بار رفت و برگشت می باشد. تکرار مالش پد آغشته روی بدنه باعث خشک شدن سرامیک نانو و سخت شدن و از دست دادن زمان میشود.

  3- برای جمع کردن سرامیک از روی بدنه خودرو، دستمال تمیز را با اسپری نمودن آب کمی مرطوب نمایید. توجه داشته باشید خشک بودن دستمال کار جمع آوری نانو سرامیک را دشوارتر نموده ولی خیس بودن کامل دستمال هم توصیه نمی شود.

  4- برای اجرای لایه مکمل نانو سرامیک HPC موجود در پک سرامیک که آبگریزی و براقیت بالایی ایجاد می کند، حداقل در هوای خشک مانند شهر تهران، 2 ساعت زمان لازم است. البته این امر در زمان استفاده از دستگاه خشکن اینفرارد 30 دقیقه می باشد.

  5- دستمال عینکی مورد نیاز برای اجرا یک خودرو استاندارد 5 تا 10 عدد می باشد. با توجه به تعداد 5 عدد دستمال داخل پک با چرخاندن دستمال میتوان از 10 سطح استفاده نمود. دستمال مورد نظر حداکثر 15 تا 20 دقیقه قابل استفاده می باشد.

   شايان ذكر است اين محصول از قويترين سراميك هاى بدنه مي باشد و عمر ٥ ساله با توجه به شرايط نگهدارى مناسب براى اين محصول معرفى شده است.

   

  با آرزوی موفقیت در اجرا سخت ترین پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو برای تمامی همراهان خانواده مفرا

   

  علی گردمرد

  نظر