بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  آموزش دوره های دیتیلینگ خودرو

  جمعه, 15 آذر 1398

  با توجه به درخواست بسیاری از دوستان علاقمند در زمینه دیتیلینگ خودرو، و آشنایی گروه جی تی آنلاین با همکاران دیتیلینگ کار در ایران، برای اجرای دوره های آموزشی که شامل دیتیلینگ خودرو، صفرشویی، آشنایی ابتدایی با رنگ، پولیش کاری و اجرای سرامیک بدنه خودرو میشود آماده پذیرایی دوست داران این حرفه می باشیم.

  با توجه به حجم آموزش و اساتید و تجارب این دوستان و همچنین تعداد روزهای آموزش چه بصورت تئوری و چه عملی و حتی کار مستقیم بروی خودرو قیمت این دوره آموزشی از ٥ میلیون تومان تا ١٠ ميليون تومان متغییر می باشد.

  لازم به ذکر است دوره های آموزش دیتیلینگ در تهران برگزار میشود و هزینه رفت و آماد و اسکان هنرجوییان به عهده خودشان می باشد. برای آشنایی بیشتر با این دوره آموزشی و ثبتنام اولیه با کارشناسان جی تی آنلاین تماس حاصل نمایید.

  برای آشنایی با مراحل دیتیلینگ حرفه ای، و آموزش ديتيلينگ خودرو بصورت اوليه، لینکهای زیر فیلم 3 مرحله از دیتیلینگ خودرو در کارگاه مفرا با برند Labocosmetica میباشد.

  لینک فیلم مرحله اول دیتیلینگ خودرو مربوط به شستشوی بدنه و رسوب زدایی بدنه از آلودگی های محیطی و شهری است، کلیک نمایید. لینک فیلم مرحله دوم دیتیلینگ خودرو مربوط به نظافت داخل خودرو و موتور خودرو است، کلیک نمایید. لینک فیلم مرحله سوم دیتیلینگ خودرو مربوط به پولیش کاری و رفع خط و خش و اعمال نانو سرامیک بدنه خودرو است، کلیک نمایید.

  در فيلم اول آشنايى و آموزش مراحل شستشوى و رسوب زدايى در ديتيلينگ نشان داده مى شود. در اين مرحله بدنه خودرو و رينگ ها بايد از ذرات و آلودگى شهرى كه بر اثر گذشت زمان بروى خودرو نسشته است پاك شود. اين مرحله خودرو را براى انجام موارد ديگر ديتيلينگ آماده ميسازد و به نوعى زير سازى تلقى مى شود. لازم بذكر است مرحله اول كارواش يا شستشوى عادى نيست و بايد به جزئيات در از بين بردن تمام ذرات كثيفى روى بدنه دقت كرد.

  يكى از مواد مورد استفاده شامپو بدنه بدون واكس با قابليت بالاى تميز كردن و عدم آسيب رساندن به رنگ مى باشد. ديگر مواد كلى بار يا خمير كلى هست كه ميتواند ذرات بروى رنگ را بدون لايه بردارى از رنگ برداشته و سطح نرم را براى ادامه كار پوليش بدنه محيا سازد. و در نهايت مواد شوينده و جرم گير رينگ كه ذرات لنت ترمز و جرم رينگ را از بين ميبرد. استفاده از برس ديتيلينگ در اين مرحله مى تواند كار را حرفه اى و آسانتر نمايد.

  نظرات
  دیتیلینگ خودرو
  20/11/1398 08:13 ب.ظ

  فیلمها واقعا کاربردی هستن با این فیلم معلوم میشه محصولات لابوکاسماتیکا مفرا تمام نیاز یه دیتیلینگ حرفه ای و برطرف میکنه

  نظر خود را درج نمایید