بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica در این بلاگ ارایه می شود. کیت نانو سرامیک SAM کوتینگ با ترکیب 80 درصد شیمیایی و 20 درصد فیزیکی بوده که به عنوان سرامیک تک لایه با اجرایی آسان معرفی می شود و گارانتی برای محافظت از تاثیرات شیمیایی و فیزیکی را دارد. داشتن درصد بالای مقاومت شیمیایی باعث سهولت در اجرای این محصول می شود و نتیجه بدست آمده تلفیق خوبی از محافظت بدنه در برابر عوامل فیزیکی همچون لکه آهکی آب، باران اسیدی و اشعه یو وی خورشید می باشد. و محافظت شیمیایی در برابر فضولات پرندگان، ایجاد آبگریزی مناسب و قابلیت تمیز شدن راحت بدنه از آلودگیهای شهری را بهمراه دارد.

  نانو سرامیک بدنه خودرو SAM تولید شده در کمپانی مفرا ایتالیا و از محصولات لاین حرفه ای دیتیلینگ خودرو با برند Labocosmetica می باشد. این نانو سرامیک مفرا در حجم 50 میلی لیتر ارایه می شود و با توجه به فرمول تولید این محصول بسته به شرایط نگهداری دوام 2 سال یا حدود 30000 کیلومتر را دارد.

  برای اجرای نانو سرامیک مدل SAM به پد اجرای سرامیک و دستمال مخصوص نیاز می باشد. سطح بدنه را بعد از زیرسازی شستشوی داده و با مواد چربی زدا قبل از سرامیک از چربی و گرده های بجای مانده از پولیش کاری تمیز نمایید. یکی از محصولات حرفه ای به عنوان چربی زدا بنام Veritas می باشد که به کیفیت اجرا سرامیک کمک می نماید.

  سپس بر اساس آموزش دیتیلینگ ارایه شده مواد سرامیک را روی قسمت مشخص شده بدنه با حرکت چپ به راست و بالا به پایین فقط یک مرتبه (از حرکت دوار پرهیز نمایید) با پد روی بدنه اعمال نمایید. بسته به میزان رطوبت محیط و دمای محل اجرای سرامیک بدنه، زمانی بین 2 الی 5 دقیقه یا زمانی که مواد حباب ایجاد کند و یا مانند رنگین کمان هفت رنگ شود امکان جمع کردن مواد اضافه نانو سرامیک از روی بدنه و یکدست کردن سطح عاری از رگه خواهد بود. در این مرحله استفاده از دستمال میکروفایر نرم، بدون پرز و بدون دوخت در حاشیه در جمع کردن مواد سرامیک مازاد بسیار مهم و کمک کننده می باشد و حرکت دوار در این مرحله مجاز خواهد بود.

  پس از مرحله برداشتن مواد سرامیک اضافه با دستمال و از بین بردن هلوگرام و رگه از روی بدنه، تمام سطح را با چراغ دیتیلینگ مجدد بررسی نموده تا هیچگونه رگه ای باقی نمانده باشد. از ریزش آب و هرگونه تست تا 24 ساعت بعد از اجرای سرامیک SAM خوداری نمایید و همچنین خودرو سرامیک شده را تا 7 الی 10 روز شستشوی نداده تا پیوند مولکولی نانو سرامیک کوتینگ کامل شود.

  کیت نانو سرامیک SAM شامل شیشه سرامیک 50 میلی لیتر، پد اجرای سرامیک، 3 عدد دستمال روی پد اجرای سرامیک، یک عدد دستمال پاک کننده با ابعاد 40 در 40 سانتی متر می باشد. همچنین در این مجموعه کارت گارانتی و سرویس دوره ای بهمراه برچسب اعلام اجرا نیز وجود دارد. لازم بذکر است تعهد ماندگاری سرامیک بسته به انجام سرویس های دوره ای و نوع شستشوی و نگهداری آن می باشد. لینک فیلم معرفی سرامیک SAM را مشاهده بفرمایید. برای اطلاع از قیمت فروش نانو سرامیک SAM روی این لینک کلیک نمایید.

  علیرغم مستقل بودن این محصول و قابلیت اجرای تک لایه نانو سرامیک SAM ، و با احترام به درصد مقاومت فیزیکی این محصول در برابر عوامل محیطی، برای بالا بردن طول عمر و افزایش قابلیت آبگریزی و قدرت تمیز نگهداشتن بدنه، می توانید از مکمل نانو سرامیک HPC نیز بعد از گذشتن 2 الی 3 ساعت از اجرای SAM نیز استفاده نمایید. این مکمل سرامیک بصورت انفرادی قابل استفاده نمی باشد و برای گرفتن نتیجه مطلوب حتما به سرامیک پایه ای مانند SAM را نیاز دارد.

  نانو سرامیک مکمل HPC با توجه به تکنولژی نانو و پایه پلیمری به خوبی بروی سرامیک چسبیده و مقاوت در برابر مواد شیمیایی و عوامل جوی را بسیار بالا می برد. مقاومت در برابر کثیف شدن بذنه خودرو، بالا بردن میزان محافظت در برابر اشعه یو وی مضر خورشید و ایجاد آبگریزی بالا از مهمترین مزایای استفاده از لایه مکمل سرامیک می باشد. استفاده از این محصول با نانو سرامیک های دیگر ماننده مدل STC که دارای 70 درصد مقاومت شیمیایی و 30 درصد فیزیکی را دارد باعث طول عمری معادل 6 ساله و یا 90000 کیلومتر کارکرد می شود و یا ترکیب آن با سرامیک 100% فیزیکی مدل Blindo که ایجاد لایه ای با طول عمر 5 سال یا معادل 75000 کیلومتر را می ناید. در همین راستا اجرای این مکمل با مدل SAM می تواند ماندگاری را از 20000 تا 30000 کیلومتر و یا از 2 سال به 4 سال افزایش دهد. برای آشنایی بیشتر با این مدلها بروی نام آنها کلیک نمایید. این مدل سرامیک بصورت تک فروش ندارد و در کیت های ترکیبی با سرامیک های دیگر بفروش میرود.

  گردآورنده: آقای علی گردمرد

  نظر