بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica

  آشنایی با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica

  در مطالب گذشته درباره پوشش نانو سرامیک بدنه صحبت کردیم. در این مطلب قصد داریم شما را با پوشش نانو سرامیک SAM از لاین حرفه ای دیتیلینگ Labocosmetica آشنا کنیم.

  کیت نانو سرامیک SAM کوتینگ با ترکیب مواد مختلف (80 درصد شیمیایی و 20 درصد فیزیکی) به عنوان نانو سرامیک تک لایه با اجرایی آسان در خدمت شماست. ضمانت و گارانتی محافظت از تاثیرات شیمیایی و فیزیکی از خصوصیات ویژه این پولیش نانو سرامیک است. دارا بودن درصد بالای مقاومت شیمیایی، باعث سهولت در کار و اجرای این محصول روی بدنه شده و نتیجه به دست آمده، تلفیق خوبی از محافظت بدنه در برابر عوامل فیزیکی همچون لکه آهکی آب، باران اسیدی و اشعه یو وی خورشید است. محافظت شیمیایی در برابر فضولات پرندگان، ایجاد آبگریزی مناسب و قابلیت تمیز شدن راحت بدنه خودرو از آلودگیهای شهری از دیگر خصوصیات مهم اجرای این پولیش است.

  نانو سرامیک بدنه خودرو SAM تولید شده در کمپانی مفرا ایتالیا و از محصولات لاین حرفه ای دیتیلینگ خودرو با برند Labocosmetica است. این نوع از نانو سرامیک مفرا، در حجم 50 میلی لیتری ارایه شده است و با توجه به فرمول تولید این محصول، بسته به شرایط نگهداری دوام دو ساله یا حدود سی هزار کیلومتری دارد.

  برای اجرای نانو سرامیک SAM به پد اجرای نانو سرامیک و دستمال مخصوص نیاز دارید. سطح بدنه را بعد از زیرسازی شست و شو داده و با مواد چربی زدا قبل از سرامیک از چربی و گرده های به جای مانده از پولیش کاری تمیز کنید. یکی از محصولات حرفه ای به عنوان چربی زدا به نام Veritas است که به کیفیت اجرای نانو سرامیک بدنه کمک زیادی می کند.

  نحوه کار با پوشش نانو سرامیک SAM:

  بر اساس آموزش دیتیلینگ ارایه شده در همین وبسایت، مواد سرامیک را روی قسمت مشخص شده بدنه با حرکت چپ به راست و بالا به پایین فقط یک مرتبه با پد مناسب روی بدنه اعمال کنید. در این مدت حواستان را جمع کنید که از حرکت دوار بپرهیزید. بسته به میزان رطوبت محیط و دمای محل اجرای سرامیک بدنه، زمانی بین 2 الی 5 دقیقه یا زمانی که مواد حباب ایجاد کند یا مانند رنگین کمان هفت رنگ شود، امکان جمع کردن مواد اضافه نانو سرامیک از روی بدنه و یکدست کردن سطح عاری از رگه ها خواهد بود. در این مرحله استفاده از دستمال میکروفایبر نرم، بدون پرز و بدون دوخت در حاشیه در جمع کردن مواد سرامیک مازاد بسیار مهم و کمک کننده است. در این مرحله حرکت دوار مجاز خواهد بود و مشکلی برای کار ایجاد نمی کند.

  پس از مرحله برداشتن مواد نانو سرامیک SAM (بخش اضافه) با دستمال و از بین بردن حالت رنگین کمان یا هلوگرامی و رگه ها از روی بدنه، تمام سطح را با چراغ دیتیلینگ مجدد بررسی کنید تا هیچگونه رگه ای باقی نمانده باشد. از ریزش آب و هرگونه تست تا 24 ساعت بعد از اجراینانو سرامیک SAM خوداری کنید. همچنین خودرو نانو سرامیک شده را 7 الی 10 روز شست و شو نداده تا پیوند مولکولی نانو سرامیک کوتینگ کامل شود.

  کیت نانو سرامیک SAM شامل شیشه سرامیک 50 میلی لیتر، پد اجرای سرامیک، 3 عدد دستمال روی پد اجرای سرامیک،یک عدد دستمال پاک کننده با ابعاد 40 در 40 سانتی متری است. همچنین در این مجموعه کارت گارانتی و سرویس دوره ای به همراه برچسب اعلام اجرا نیز وجود دارد. لازم به ذکر است، تعهد ماندگاری سرامیک بسته به انجام سرویس های دوره ای و نوع شست و شو و نگهداری آن است. شما می توانید لینک فیلم معرفی سرامیک SAM را در اینجا مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت فروش نانو سرامیک SAM نیز روی این لینک کلیک کنید.

  علیرغم مستقل بودن این محصول و قابلیت اجرای تک لایه نانو سرامیک SAM و با احترام به درصد مقاومت فیزیکی این محصول در برابر عوامل محیطی، برای بالا بردن طول عمر و افزایش قابلیت آبگریزی و قدرت تمیز نگهداشتن بدنه، می توانید از مکمل نانو سرامیک HPC نیز بعد از گذشتن 2 الی 3 ساعت از اجرای نانو سرامیک SAM استفاده کنید. این مکمل سرامیک به صورت انفرادی قابل استفاده نیست و برای گرفتن نتیجه مطلوب حتما به سرامیک پایه ای مانند SAM نیاز دارد.

  نانو سرامیک مکمل HPC با توجه به تکنولوژی نانو و پایه پلیمری که دارد، به خوبی روی سرامیک چسبیده و مقاوت در برابر مواد شیمیایی و عوامل جوی را بسیار بالا می برد. مقاومت در برابر کثیف شدن بدنه خودرو، بالا بردن میزان محافظت در برابر اشعه یو وی مضر خورشید و ایجاد آبگریزی بالا از مهمترین مزایای استفاده از لایه مکمل سرامیک است. استفاده از این محصول با نانو سرامیک های دیگر مانند مدل STC که دارای 70 درصد مقاومت شیمیایی و 30 درصد فیزیکی هستند، باعث طول عمری معادل 6 سالیا 90000 کیلومتر کارکرد می شود. ترکیب آن با سرامیک 100% فیزیکی مدل Blindo که ایجاد لایه ای با طول عمر 5 سال یا معادل 75000 کیلومتر را می کند نیز به همین صورت است. در همین راستا اجرای این مکمل با مدل SAM می تواند ماندگاری را از 20000 تا 30000 کیلومتر و یا از 2 سال به 4 سال افزایش دهد. برای آشنایی بیشتر با این مدلها روی نام آنها کلیک کنید. این مدل سرامیک به صورت تکی فروش ندارد و در کیت های ترکیبی با سرامیک های دیگر به فروش میرسید. 

  نظرات
  25/01/1400 12:09 ب.ظ
  1
  نظر